TECHNIKA

2 bedýnky a maják z traktoru? Se mnou opravdu ne! Také Váš večírek může kvalitně znít a hezky barevně svítit! Se mnou si nepronajímáte jen profesionální služby, ale také prvotřídní technické zázemí! Používám unikátní bílé bedny vyrobené na zakázku…pro Vás!

KVALITA

Neustále sleduji zahraniční trendy v oboru a investuji do technického zázemí pravidelně tak, abych držel krok s dobou a nabízel Vám vždy to nejlepší a stále za rozumnou cenu. Na svatby si vozím také vlastní svítící stůl, bílou aparaturu a vyžaduji pro sebe a techniku prostor ideálně 3×2 metry, ale pokud tolik místa není k dispozici – ani to není problém! Jsem připraven operativně rozložit aparaturu i na mnohem menším prostoru. Vše závisí jen na vzájemné dohodě. Je rozdíl jestli hraji v sále kulturního domu, nebo v banketce pro 30 lidí. Vedle bílé techniky určené výhradně na svatby vlastním také srovnatelnou sestavu v klasické černé barvě pro ostatní akce.

ZVUK

Využívám dostatečně výkonově dimenzované a kvalitní reprobedny s oddělenou basovou sekcí o výkonu 4kW. Toto stačí pro ozvučení až 300 tanečníků.
Nechal jsem si pro Vás vyrobit na zakázku jedinečný zvukový aparát komplet ve svatební – bílé barvě, protože i na takové maličkosti jako je barva mi záleží! Tento aparát je unikát nejen u nás v ČR!
Pokud si mě pozvete na jinou než svatební produkci tak přivezu srovnatelnou techniku avšak v běžné černé barvě. 

Svatební obřad venku? Hudba na terase nebo třeba na louce? Ani to není problém! Mám k dispozici dvojici bezdrátových, nezávislých reprobeden s vlastní baterií, bezdrátové mikrofony a mikrofonní porty pro oddávající a zábavu doslova kdekoliv!   

SVĚTLA

Nechci Vám ani Vašim hostům nepříjemně „blikat do očí“, ale se mnou můžete i tak v celém sále večer klidně zhasnout hlavní světla a stropy i zdi se pak rozehrají jasnými RGB barvami aniž by kdokoliv byl oslněn. Používám jen moderní a výkonné LED osvětlení (efekty) řízené přes DMX, tedy tzv. inteligentní světla a světelný park neustále rozšiřuji. Aktuálně vozím 6-8ks inteligentních hlav.
Tam, kde je to možné a nejsou požární čidla po dohodě s klienty rád použiji také výrobník umělé mlhy pro dosažení ještě výraznějšího vizuálního efektu.

DJ TECHNIKA

Na stole před sebou mám all-in-one konzoli Denon, která umoňuje reprodukci celého mého hudebního archivu a rovněž v reálném čase přistupovat a čerpat on-line z hudební databáze Tidal Premium což mi umožňuje operativně splnit téměř všechna vaše hudební přání! Dnes již tedy neexistuje aby DJ řekl, že něco nemá. Vozím si i vlastní internetové připojení a jsem tedy vždy on-line a připraven!