SLUŽBY

Vedle svatebních oslav se věnuji také celé řadě dalších hudebních produkcí. Pokud tedy pořádáte jakoukoliv oslavu tak věřte, že také Váš večírek si zaslouží hudební produkci se kterou zazáříte! Rád se o ni postarám!

Plesy

Hasiči, myslivci, školy, obce, města a nejen ti každoročně pořádají své plesy. Produkce se v mém podání i na akcích tohoto typu těší velké oblibě, neboť rád bořím mýty o tom, že na ples se hodí jen „živá hudba“. Mé služby si klienti objednávají opakovaně a já se tak podílím již na několikátých ročnících mnohých plesů, což je ta nejlepší reklama – klient, co je spokojen a objednává si mé služby opakovaně rok co rok. Za to jsem vděčný, protože mám důkaz, že to co dělám, dělám dobře a naplno! Plánujete pro Váš ples změnu i Vy? Neváhejte se ozvat!

NAROZENINY

Slavíte narozeniny? Bude Vám 20, 50, nebo třeba 60 let? Blahopřeji! Nebo chcete jen někoho překvapit, či dát netradiční dárek? Obohaťte svou oslavu o kvalitní hudební produkcí všech žánrů – zaručuji, že se budete s přáteli královsky bavit a rádi na akci vzpomínat! Se mnou tančí babičky i dědečkové a vlastně celá rodina!Plánujete pro Váš ples změnu i Vy? Neváhejte se ozvat!

FIREMNÍ VEČÍRKY

Budete mít firemní večírek? Třeba Vánoční? Nebo se prostě chcete se svým pracovním teamem jen skvěle pobavit a upustit páru? Ať tak, nebo tak se to ale neobejde bez kvalitní hudební produkce! Neváhejte se ozvat! Rád Vás roztančím a šéfovi pustíme na přání nějakou jeho oblíbenou abychom se mohli bavit až do rána!Plánujete pro Váš ples změnu i Vy? Neváhejte se ozvat!

HITY Z KAZEŤÁKU

Protančete se s námi zpět v čase! Zveme vás na jedinečnou retro diskotéku, kde zaznívají ty největší hity posledních dekád minulého století! Přijďte si k nám zavzpomínat! Více informací a termíny akcí naleznete na www.hityzkazetaku.cz