SVATBY

Svatba je velký den. Nevěsta má krásné šaty, všichni se veselí, stoly jsou plné báječných pochutin a vše zaznamenává nejen pečlivě vybraný fotograf. Ke svatbě však patří neodmyslitelně také hudba. Svěřte i tu do rukou profesionála a bavte se s nejbližšími bez starostí třeba až do rána. Jsem zde pro Vás!
DJ na svatbu? Rozhodně ano! Ale měl by to být svatební profesionál. Kamarád s notebookem a půjčenými bednami, nebo „ten známý z místní diskotéky“ nebudou zřejmě to pravé ořechové…
Svatba není diskotéka, ale i tou může být! Jak si to přejete Vy? Nebo máte raději rockovou hudbu? Jsem připraven bavit Vaše hosty napříč hudebními styly a generacemi. Od lidovek, přes české i zahraniční nestárnoucí hity 60-90. let, rock, pop, disco až po současnou hudbu. Máte speciální přání? Rád jej zařadím! K produkci využívám výhradně originální skladby v digitálním formátu v CD kvalitě! Nenabízím desetitisíce nezajímavých písní pochybné kvality a původu jako mnozí „kolegové“, ale upřednostňuji kvalitu před kvantitou a můj repertoár obsahuje výběr jen toho nejlepšího z posledních dekád a současnosti, aby si každý z hostů přišel na své.
Nejsou dvě stejné svatby. Na každou se připravuji individuálně dle Vašich přání tak, abych se vždy co nejvíce přiblížil Vašim představám. Níže se pokusím zodpovědět Vaše nejčastější dotazy.

Ozvučení svatebního obřadu, hlavní design aparatura v bílé barvě, celodenní hudební produkce, moderování, hry a zábava.

Novinka 2024 – navíc k dispozici nezávislá mini venkovní stage v ceně! Je hezky? Pojďme se odpoledne bavit ven!

Cena svatební produkce: od 15.000Kč*

Nezáleží zda-li máte svatbu na zámku, nebo v banketce oblíbené hospůdky. Nezáleží ani na tom jestli máte 35 hostů nebo 120!
Cena je pro všechny vždy stejná – hraji fér!
*(Uvedená základní cena platí pouze ve svatební sezoně květen – říjen. Po zbytek roku nabízím vždy zvýhodněnou cenu v závislosti na termínu. Pro aktuální nezávaznou nabídku vč. veškerých informací mne prosím kontaktujte)

 • NEJSEM AGENTURA – Vystupuji a jednám výhradně sám za sebe a jsem konečným poskytovatelem služeb. Vždy víte s kým jednáte a snažím se dělat maximum pro Vaši spokojenost.
 • KVALITA – Hudba mi není jen koníčkem, ale prací na plný úvazek! Proto se snažím poskytovat jen ty nejlepší služby, protože spokojený klient a jeho hosté jsou vždy tou nejcennější reklamou! Nekouřím, nepiji alkohol, při produkci nesedím a jsem na Vaší akci v práci! Po dobu produkce se věnuji jen hudbě, Vám, Vašim hostům a zábavě!
 • PRAXE – Hrávám přes 50 svateb ročně. Vím tedy co taková svatební oslava obnáší, dokážu poradit a s každou další odehranou svatbou stoupá kvalita mých služeb, protože neustále je co vylepšovat a vše jde vždy posunout ještě o úroveň výše.
 • CENA – Nabízím rozklíčovanou a transparentní cenovou nabídku, kterou Vám na požádání rád zašlu. Nic neskrývám a vždy víte přesně kolik Vás akce bude stát. Má cena obsahuje naprosto vše bez skrytých příplatků. Nezapomeňte prosím uvést v poptávce také datum a místo plánované oslavy! Nekonkuruji nízkou cenou, ale naopak vysokou kvalitou svých služeb!
 • SOLIDNÍ JEDNÁNÍ –  Samozřejmostí je písemná smlouva. Nemusíte tedy mít strach a obavy, že bych Vám akci jen tak zrušil jak se bohužel mnohdy stává u nesolidních kolegů.
 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP – Každá svatba je originál a na každou takovou se pečlivě zvlášť připravuji. Nevěříte? Není nic jednoduššího než to vyzkoušet. Rád překvapím i Vás. Mám za sebou rovněž mnoho mezinárodních svateb a bavil jsem na nich hosty z Holandska, Itálie, Bulharska, nebo třeba Anglie.
 • REFERENCE – Hledáte zde na webu desítky pochvalných recenzí na mou práci? Bohužel si takových sem za 1 večer u dobré kávy mohu napsat sám třeba padesát jako mnozí jiní nepoctiví kolegové. Nemá to proto žádnou vypovídající hodnotu a z toho důvodu reference sbírám jen na portálu Beremese a na Facebooku, kde je také naleznete u mé prezentace. Děkuji
 • REPERTOÁR – Od lidovek, přes nestárnoucí hity 60-90. let, rock, pop, disco až po současnou hudbu. Máte speciální přání? Něco si výslovně naopak nepřejete? Rád se Vám přizpůsobím – je to Vaše svatba a já jsem ten den jen Váš DJ! Na akci jsem neustále připojen k digitálnímu obchodu s hudbou iTunes a v případě, že poptávanou skladbu nemám – rád ji na místě zakoupím a pustím! Disponuji také výběrem největších polských hitů.
 • TECHNIKA – I Vaše svatba může být večírek, který bude skvěle vypadat i na pohled! K produkcím používám výhradně kvalitní zvukovou a světelnou techniku – více v sekci Technika zde na webu. Je jedno jestli slavíte v banketce oblíbené restaurace, v sále místního kulturního domu, nebo venku. Disponuji dostatečným technickým zázemím pro jakoukoliv akci až do 350 lidí. Ozvučím také Váš obřad bude-li to potřeba. Na akce vozím také řadu decentních světelných efektů, které dokreslí atmosféru do posledního detailu.
 • MODEROVÁNÍ A ZÁBAVA – Rád se v kooperaci se svědky postarám o realizaci zábavy na Vaší svatbě. Nejsem pouťový vyvolávač, který by komentoval každou píseň a smál se vlastním vtipům. Jsem však připraven vhodně okomentovat všechny důležité prvky oslavy od prvního tance, přes krájení dortu až po případný program a zábavu.
 • KARAOKE – Nemohu bohužel sloužit. Myslím si, že tato disciplína patří do hospůdky k jukeboxu někdy nad ránem a na svatbu se příliš nehodí. Pokud tuto službu přesto vyžadujete, doporučím obrátit se na některého z kolegů.
 • OSOBNÍ JEDNÁNÍ – Se mnou nikdy nekupujete zajíce v pytli! Rád se s Vámi sejdu osobně ještě před akcí a probereme možnosti a Vaše přání tak, aby vše bylo dle Vašich představ. Jste z daleka? Nevadí – máme Skype.